
Technologia uzdatniania wody przemysłowej w rafinerii Grupy Lotos S.A. w Gdańsku
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny

Opis
Grupa Lotos należy do czołówki polskich firm przemysłowych. Jest drugim co do wielkości koncernem naftowym w kraju, którego udział w rodzimym rynku paliw wynosi ponad 30%. Gospodarka wodna obejmuje pobór wody ze środowiska, jej uzdatnienie oraz oczyszczanie ścieków. Ponadto, w ramach działań produkcyjnych Zakładu wytwarza się parę technologiczną oraz energię elektryczną a także zabezpiecza rafinerię w sprężone powietrze i azot gazowy.
Wszystkie artykuły sprzedawane w sklepie Wydawnictwa Seidel-Przywecki dostępne są w formie plików PDF, do odczytania których wymagany jest darmowy program Acrobat Reader.
Artykuły w formie elektronicznej to wygoda, oszczędność i ochrona środowiska.
Po dokonaniu opłaty otrzymasz wiadomość z linkiem do pobrania pliku PDF. Zalecamy zarejestrowanie się w sklepie, wówczas wszystkie zakupione pliki będą stale dostępne w zakładce "Twoje zamówienia".
Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright © Wydawnictwo Seidel-Przywecki Sp. z o.o.
Artykuł jest chroniony prawami autorskimi. Kopiowanie, wypożyczanie i publiczne odtwarzanie jest zabronione.
Dane techniczne
autor | Sebastian Szmyd (LOTOS Gdańsk) |
źródło | Technologia Wody 4/2014 |
format pliku | |
wielkość pliku | 1,3 MB |
ilość stron | 2,5 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

